Dárky Putování Hrocha

siritel

Více info na www.putovanihrocha.cz

 


Knížka Putování Hrocha 1
kniha1Tato knížka pojednává o pěší středověké pouti, kterou jsem absolvoval v dubnu roku 2005. Během šesti dní jsem překonal vzdálenost téměř 200 km, potkal desítky lidí. Někteří mne nechali přespat, přestože se báli o svůj život. Knížka je doplněna množstvím fotografií, historií míst, kudy jsem procházel, několika pověstmi. Tato knížka je zároveň volnou rodinnou vstupenkou na Horní hrad, kterému pomáhá při záchraně a obnově.

  • za příspěvek 200 Kč

Knížka Putování Hrocha 2
kniha2Druhá knížka, která vznikla na popud mé maminky, když si v novinách přečetla, že o mne píší jako o „spisovateli“. Řekla mi, že spisovatel nemůže mít jen jednu knížku. Musel jsem tedy psát dál. Je to povídková knížka, která humorným nadhledem popisuje životní mezníky a soužití několika generací. Doplněna je o množství dobových autentických fotografií a několik pohádek pro malá hrošata. Tato knížka pomáhá nemocným dětem v Dětské odborné léčebně v Bukovanech, Středisku rané péče v Praze a pomáhá při stavbě Domu paliativní péče v Kovářské, tedy starým lidem.

  • za příspěvek 100 Kč

Knížka Putování Hrocha 3
kniha3V pořadí třetí knížka Putování Hrocha, dosud nejobjemnější. Popisuje předlouhé pěší putování z Horního hradu do Říma, za papežem Benedictem XVI. Cesta trvala celkem 53 dní, překonal jsem hranice šesti států a ušel celkem 1544 km. Na cestě jsem zažil sníh, kroupy, déšť i spalující horko. Byl jsem u moře i dva a půl tisíce metrů výše, to, když jsme překonávali Alpy. Cestou mne několik dní doprovázelo několik Hroších poutníků, třeba Zbyněk, Richard, Petra, Sovička a další. Soron mne jistil v doprovodném vozidle. Knížka je doplněna fotografiemi a autentickými zápisy lidí, které jsme potkali, u kterých jsme přespali a kteří nám pomohli. Knížka je svědectvím a důkazem, že pokud něčemu věříme a dáme do toho hodně, povede se to. Tato knížka pomáhá nestátním kulturním památkám, například Hornímu hradu, tvrzi Malešov a dalším.

  • za příspěvek 200 Kč

Knížka Putování Hrocha 4

kniha4První vyloženě dětská knížka Putování Hrocha. Básničky, kterých tu je 53, vznikly z velké části před mnoha lety. Psal jsem je pro syna Honzu, když mu byl jeden rok a v roce 2009 bude plnoletý. K těmto básničkám jsem dopsal deset pohádek a děti (na základě vyhlášené soutěže) domalovaly obrázky, které jsou zároveň i omalovánkami. Proto ke knížce dostanete i sadu Hroších pastelek. Tato knížka pomáhá (jak jinak) dětem. Jednak prostřednictvím společnosti DOMOV2007 dětem v dětských domovech ke kvalitnějšímu vzdělávání a také azylovému Kolpingovu domu v Praze 8.

  • za příspěvek 100 Kč

Knížka Putování Hrocha 5

kniha5Knížka popisující slasti a strasti opravdového kočovného divadla, které jsme absolvovali v roce 2008. Během července jsme doputovali z Pyšel u Benešova až na Horní hrad. Každý den jsme hráli odpolední představení pro děti a večerní pro dospělé. Knížka vyšla 30. 4. 2009 a křest měla na Horním hradu v rámci programu Čarodějnice. Tato knížka bude opět pomáhat. Bude knížkou, z níž peníze získané, pomohou aktuálním neziskovým projektům, což bude samozřejmě zveřejněno na těchto stránkách. OMLUVA: vinou technických obtíží se z knížky vytratila část textu mezi stranami 34 a 35, najdete ho v části „ke stažení“.

  • za příspěvek 100 Kč, běžná cena 200 Kč

Knížka Putování Hrocha 6 – NOVINKA

kniha6Knížka Putování Hrocha 6 aneb po stopách Českých patronů již spatřila světlo světa. Křest proběhl na Folkové Ohři (23.-25.8. 2013). Prvních 100 knížek bude mít navíc speciální záložku.

  • za příspěvek 300 Kč
  • Navíc: pro důchodce platí speciální cena Kč 200,- (napište prosím do poznámky v objednávce)